Dragon Ball Super Card Game ponownie atakuje!
Dragon Ball Super Card Game ponownie atakuje!

Boxy z nowego dodatku już u nas
   Jesteśmy już po turnieju pre-release 9 i zaczynamy w pełni wchodzić w nowy dodatek. Zastanawiałeś się, czy warto zagrać? Teraz jest idealna okazja do wejścia w system ;) Nowy dodatek oznacza nowe Starter Decki, nowe karty, nowe strategie i zaktualizowaną metę. I tym razem możemy tradycyjnie liczyć na 237 kart różnej rzadkości, a dla pierwszych nabywców boxów przygotowano Dash Packi. Każdy z nich zawiera 2 karty z 4 możliwych. Ba! Na tym niespodzianki się nie kończą... Tylko w tym dodatku dostaniecie kartę powstałą we współpracy z grą Dragon Ball Z: Kakarot!

Dragon Ball Super Card Game Kakarot

Podobna współpraca pojawiła się już przy wydaniu gry Dragon Ball Z: Kakarot, gdzie wraz z jej zakupem otrzymywaliśmy karty pozwalające grać w Dragon Ball Super Card Game. Osobiście czekam na więcej takich kooperacji, bo oznaczają one większą popularność tej zacnej karcianki ;)

Dlaczego akurat teraz warto zacząć grać?

   Jedną z odpowiedzi na to pytanie jest- nowy Starter Deck. Pozwoli Ci rozpocząć przygodę z kartami, które na pewno będą grywalne. Nie musisz zaczynać od samodzielnego składania talii... Wystarczy, że do nas wpadniesz, kupisz taki starter i od razu możesz nim zagrać ;) Dodatkowo już teraz wiemy, że kolejny dodatek przyniesie nam ciekawe zmiany w systemie. Warto trochę się ograć, żeby za kilka miesięcy płynnie wejść w nowy dodatek.

Co jeszcze?

   Co jeszcze pojawiło się przy okazji ostatnich zmian? Na pewno na uwagę zasługuje zmiana zasad dotycząca gier turniejowych. Teraz możesz grać wszystkimi wersjami językowymi kart! Jednak każdy gracz musi mieć przy sobie angielską wersję danej karty. Na tę chwilę nie określono w jaki sposób musimy ją przedstawić, zarówno wersja elektroniczna, jak i papierowa wydaje się być właściwa. Sam angielski zapis powinien być przechowywany poza deckiem. Chyba pora zacząć polować na single :D

   Co ciekawe, znamy już plany na dziesiąty dodatek! Co prawda musimy jeszcze poczekać kilka miesięcy, ale już wiemy, że zmiany są ciekawe. Wśród nich możemy wyróżnić:
- wprowadzenie podwójnych liderów
- zwiększenie wielkości decku z 51 kart do 61
- wprowadzenie trzech Starter Decków
- wprowadzenie "Premium Pack Set"- zestaw 4 boosterów z 2 kartami promocyjnymi

Nadal nie jesteś przekonany? Wpadnij do nas na turniej i daj się wciągnąć ;)

Moje konto
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium