Wykuj klucz! Czyli Keyforge w skrócie
Wykuj klucz! Czyli Keyforge w skrócie

Keyforge swoją rosnącą popularnością udowadnia, że jest stworzony zarówno dla nowych jak i doświadczonych graczy. Nie bez znaczenia jest fakt, że autorem gry jest Richard Garfield. Możecie go kojarzyć jako twórcę takich gier planszowych jak Potwory w Tokio, Potwory w Nowym Jorku, czy Łowcy Skarbów, ale zdecydowanie jego najbardziej rozpoznawalnym dziełem jest Magic: The Gathering!

Keyforge - zdecydowanie młody gracz na rynku gier karcianych, ale popularność zyskuje systematycznie. Czym jest ta gra? Wydawca, Fantasy Flight Games, nazywa ją "the world's first Unique Deck Game". Oznacza to mniej więcej tyle, że talia, którą zagracie w Keyforge jest niepowtarzalna. Przy stole spotyka się dwóch graczy wcielających się w Archontów oraz posługujących się unikalnymi taliami. Celem obu jest pozyskiwanie Aemberu, który niezbędny jest do wykucia klucza. Kiedy jeden z Archontów wykuje trzeci klucz - wygrywa.

Unikalność dotyczy składu (36kart), rewersu kart oraz nazwy talii. Kupując talię otrzymujemy losowy zestaw kart niepodlegający zmianie. Jesteśmy zatem gotowi do gry natychmiast po otwarciu pudełka. Producent gwarantuje, że na całym świecie, nie ma drugiej takiej samej talii, nawet w innym języku. Warto zauważyć, że Keyforge jest wydawany również w języku polskim, a jego polskim wydawcą jest Rebel.

Sklep Inny Wymiar dysponuje szeroką ofertą produktów związanych z Keyforge. Znajdziecie u nas zarówno talie oraz zestawy z wszystkich dodatków, jak i wszelkie licencjonowane akcesoria! Zapraszamy do zakupów :D

Szczegółowa oferta pod tym linkiem: https://inny-wymiar.pl/pl/c/Keyforge/319

Jeśli jesteście zainteresowani grą z ciekawymi ludźmi, którzy chętnie podzielą się z wami swoim doświadczeniem to mamy dla Was dobrą wiadomość. W każdą środę w Centrum Gier Inny Wymiar o godzinie 18 prowadzone jest regularnie granie. Zapraszamy!

Moje konto
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium