Pamiętaj jedna cienka warstwa!
Pamiętaj jedna cienka warstwa!

Wszyscy wiemy co mówi Duncan - rozcieńczaj farbki i nakładaj kilka cienkich warstw zamiast jednej. Wszystko może się zmienić w czerwcu za sprawą nowego produkty Citadela czyli farbek Contrast.

 

Są to farbki z wysoką zawartością pigmentu i służą do nakładania na jasny podkład nie patrząc na rozcieńczenie, a kilka warstw daje głębszą barwę. Można zaprzestać na nałożeniu jednej warstwy. Farbki najlepiej sprawują się na "stworach" bez dużej ilości detali a szczególnie tych metalicznych. Nie ma niestety farbek złotych czy srebrnych. Barwy te można nakładać albo standardowymi farbkami albo oszukując barwy żółtym złotem albo szarym srebrem.

 

Co nie znaczy, że figurka z wyciągniętymi na zewnątrz bebechami, różnymi chaośnickimi mutacjami nie będzie wyglądała ładnie. Do tego służy paleta 35 kolorów Contrast'ów od Apothecary White po Ultramarine Blue czy Space Wolves Grey. Wracając do chaosu to mamy Plaguebearer Flesh czy Flesh Tearers Red. Na youtube zobaczymy dziesiątki filmików gdzie kilkoma pociągnięciami pędzla szybko a co najważniej ładnie i prosto tworzymy armię kilkudziesięciu Orków czy Plaguebearer'ów. To wszystko dają nam nowe farby Citadel Contrast. Do kupienia w naszym sklepie w preorderze i na miejscu od 15 czerwca br.

 

Poniżej link do nowych farbek

 

PREORDER CITADEL CONTRAST

 


 

 

Moje konto
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium