Bestsellery
MTG: DRAFT - DOMINARIA REMASTERED
MTG: DRAFT - DOMINARIA REMASTERED
32,00 zł
szt.
YGO-  BOOSTER- TACTICAL MASTERS
YGO- BOOSTER- TACTICAL MASTERS
15,00 zł 12,00 zł
szt.
YGO-  BOOSTER- DARKWING BLAST
YGO- BOOSTER- DARKWING BLAST
22,00 zł 17,60 zł
szt.
YGO- BOOSTER-  PHOTON HYPERNOVA
YGO- BOOSTER- PHOTON HYPERNOVA
14,00 zł
szt.
MTG: SET- NEW CAPENNA
MTG: SET- NEW CAPENNA
18,00 zł
szt.
Promocje
YGO-  BOOSTER- DARKWING BLAST
YGO- BOOSTER- DARKWING BLAST
22,00 zł 17,60 zł
szt.
YGO-  BOOSTER- TACTICAL MASTERS
YGO- BOOSTER- TACTICAL MASTERS
15,00 zł 12,00 zł
szt.
YGO-  BOOSTER- DUELS FROM THE DEEP
YGO- BOOSTER- DUELS FROM THE DEEP
8,00 zł 6,40 zł
szt.
YGO- SPEED DUEL GX
YGO- SPEED DUEL GX
115,00 zł 92,00 zł
szt.
YGO-  BOOSTER BOX- DARKWING BLAST
YGO- BOOSTER BOX- DARKWING BLAST
504,00 zł 403,20 zł
szt.
YGO-  BOOSTER BOX- TACTICAL MASTERS
YGO- BOOSTER BOX- TACTICAL MASTERS
336,00 zł 268,80 zł
szt.
YGO-  BOOSTER BOX- DUELS FROM THE DEEP
YGO- BOOSTER BOX- DUELS FROM THE DEEP
192,00 zł 153,60 zł
szt.
YGO-STRUCTURE DECK-  LEGEND OF THE CRYSTAL BEASTS
YGO-STRUCTURE DECK- LEGEND OF THE CRYSTAL BEASTS
45,00 zł 36,00 zł
szt.
Zestaw - Champions of Kamigawa: Tournament Pack
Zestaw - Champions of Kamigawa: Tournament Pack
500,00 zł 420,00 zł
szt.
STAR WARS: LEGION- IMPERIAL SHORETROOPERS
STAR WARS: LEGION- IMPERIAL SHORETROOPERS
109,00 zł 87,20 zł
szt.
STAR WARS: LEGION- WOOKIEE WARRIORS
STAR WARS: LEGION- WOOKIEE WARRIORS
125,00 zł 100,00 zł
szt.
STAR WARS: LEGION- ESSENTIALS KIT
STAR WARS: LEGION- ESSENTIALS KIT
139,00 zł 111,20 zł
szt.
Producenci
KALENDARZ
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
MARZEC 2023
 
04.03.23 r. - WH40K
 
05.03.23 r. - ASOIAF/ DRAGONBALL
 
11.03.23 r. - MIDDLE EARTH
 
12.03.23 r. - AOS/ DRAGONBALL
 
18.03.23 r. - FAB PRERELEASE/ MARVEL
 
19.03.23 r. - YU-GI-OH/ FALLOUT
 
25.03.23 r. - KOW: ARMADA/ MTG MODERN HAJSTEJK
 
26.03.23 r. - POKEMON PRERELEASE/ DRAGONBALL
 
 
 
W każdy poniedziałek - M:TG DRAFT
 
W każda środę - M:TG LEGACY
 
W każdy czwartek - M:TG PIONEER oraz F&B
 
W każdy piątek - M:TG MODERN i PAUPER oraz WH: UNDERWEORLDS
 
W każdą niedzielę - POKEMON

Warhammer Age of Sigmar: General’s Handbook 2018 -> Gry Bitewne > Age of Sigmar > Podręczniki

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 78,00 zł 78.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Podstawowy zestaw narzędzi zawierający zasady, których Ty i Twoja grupa graczy możecie używać w dowolny sposób.General's Handbook 2018 rozszerza zasady Warhammer Age of Sigmar - i te znalezione w poprzednich wersjach Podręcznika generała - w 136-stronicowa miękka okładka wypełniona elastycznymi regułami, które można łączyć na praktycznie nieskończone sposoby.

Zasady

Każdy z nich daje graczowi , ogromna elastyczność i możliwość wyboru sposobu grania w gry - zostały zaprojektowane tak, aby uczynić Ciebie i Twoich znajomych mistrzami własnych stołów do gier. Różne zasady mogą się nakładać na wiele sposobów; na przykład, jeśli chcesz użyć zasad gry wieloosobowej w turnieju lub reguł gry dopasowanej w kampanii narracyjnej, możesz to zrobić całkowicie za darmo.

Otwarta gra < br />
To najlepsze wprowadzenie do Warhammer Age of Sigmar i ogólnie do szerszego świata gier wojennych. Open Play pozwala ci grać w nieograniczone, nawet zespołowe i wieloosobowe gry - wszystko, czego potrzebujesz, to twoje miniatury, ich Warscrolls, zasady Warhammer Age of Sigmar, trochę kości i taśma miernicza.

Generał Podręcznik zawiera generator planów bitew - 5 tabel określających, w jaki sposób armie są ustawione, co muszą zrobić, aby wygrać, oraz przeszkody na ich drodze, w tym mapy, cele, zwroty akcji, podstępy i warunki nagłej śmierci, które łączą się, tworząc ekscytujące plany bitewne - nr 2 gry zawsze musi być taki sam.

Zasady są również uwzględnione w bitwach powietrznych: w bitwach powietrznych napowietrznych masz efektywnie 2 pola bitew, 1 na ziemi i 1 na niebie, podczas gdy w Stratospheric Air Battles tylko niebo jest reprezentowane - idealne dla gracza z dużymi kolekcjami modeli latających. Dla każdego z nich dostarczono przykładowy plan Battleplan, z tabelami celów i zwrotów, które pomogą Ci stworzyć własną;

Gra narracyjna

Historie z Królestw Śmiertelnych są ważną częścią Warhammer Age of Sigmar - Twoja kolekcja miniatur jest jeszcze bardziej wyjątkowa dzięki bogatej historii i ekscytującym opowieściom o nich opowiedzianym w różnych publikacjach, dzięki czemu hobby ich zbierania staje się jeszcze bardziej ekscytującym przedsięwzięciem. Gra narracyjna umożliwia odtworzenie epickich bitew, które rozegrały się w Śmiertelnych Krainach.

Ta część książki zawiera 43 zasady specjalne dotyczące gier narracyjnych - wszystkie one przypominają sytuacje i niespodzianki z którym przywódca może mieć do czynienia w czasie wojny i może być zastosowany do jednego lub obu graczy - są one świetne do dodawania równowagi, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Sekcja poświęcona bitwom historycznym - to prowadzi gracza przez ustawienie i rozegranie bitwy zgodnie z legendami i opowieściami z publikacji Games Workshop, z 2 przykładowymi historiami i opisanymi ustawieniami stołu do gry, pokazującymi, jak toczono te wojny.

Jak również te, znajdziesz Gathering of Might - jest to zestaw prostych modyfikacji podstawowych zasad Warhammer Age of Sigmar, które je usprawniają, pozwalając na oszałamiająco wielkie bitwy z setkami modeli po obu stronach. Dołączone są 2 plany bitewne z legendarnymi cechami, darami bogów, artefaktami i zaklęciami dla każdego z czterech Wielkich Sojuszy.

Rozgrywka w dopasowaniu

Niektórzy hobbystów wolą sprawdzić swoje umiejętności w jednakowo dopasowanej bitwie strategii i sprytu, w której żadna przewaga nie jest przyznawana po prostu przez wybranie największej i najgorszej miniatury w Twoim przypadku. Matched Play to idealne rozwiązanie - zapewnia wartości punktowe dla jednostek dostępnych w gamie Warhammer Age of Sigmar, pozwalając tobie i twojemu przeciwnikowi wzajemnie się dopasowywać, decydować o limicie punktów, rozmieszczać armie i iść na równą wojnę Footing.

Ta sekcja zawiera zasady potrzebne do uruchamiania gier Matched Play - wskazówki dotyczące wielkości armii, limitów punktów, ról na polu bitwy, jednostek sojuszniczych i batalionów warscroll, a także wyjaśnione zasady korzystania z Triumfów i Punktów Dowodzenia. Dołączono 18 planów bitewnych wraz z tabelami sojuszników z listą kwalifikujących się sojuszników dla każdej frakcji.

Zaktualizowana lista wartości punktowych dla każdej miniatury z serii jest dołączona, a profile wydrukowane w tej książce zastępują wszelkie wydrukowane poprzednio.

Conquest Unbound

Ta sekcja jest poświęcona ożywieniu Twojego stołu do gry, oferując opcjonalne ulepszenia oparte na układzie scenerii, umożliwiając możesz rozszerzyć pole bitwy o tajemne konstrukcje i starożytne budowle.

Nowe zasady przywoływania, w tym cechy bojowe, zdolności i zaklęcia - dla Ostrzy Khorne, Uczniów Tzeentcha, Everchosen, Seraphona, Sylvaneth i Wielkiego Sojuszu Chaos pozwala ci podnosić niespokojne duchy i wciągać demoniczne istoty do bitwy.

Zaktualizowane zdolności lojalności - z cechami bojowymi, cechami dowodzenia i artefaktami mocy - pozwalają twoim armiom działać i walczyć w sposób, który ściśle pasuje historie, które czytałeś w Battletomes i o inne publikacje - obejmują one Darkling Covens, Dispossessed, Free Peoples, Fyreslayer, Seraphon, Wanderers, Brayherd, Slaanesh, Slaves to Darkness, Skaven Pestilens, Skaven Skryre, Flesh-eater Courts i Ironjawz, z nowymi batalionami Warscroll dla następujących frakcje: Fyreslayers, Seraphon i Ironjawz.

Scenery Warscrolls są zawarte w następujących miniaturach Cytadeli: Baleful Realmgate, Azyrite Ruins, Arcane Ruins, Barbed Venomgorse, Citadel Wood, Dragonfate Dais, Magewrath Throne, Numinous Occulum , Ophidian Archway, Shardwrack Spines, Sigmarite Mauzoleum, Walls and Fences and Warscryer Citadel.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium